1. Spiele
Welcome to Redstream

(Redstream and Rojadirecta) are the biggest free live Sports streaming websites. Redstream exists due to our own frustration in all streaming websites and the last thing that we want is to become just another one. That is why we have developed a user-friendly site clean and safe. Our goal is to become the only Sports streaming website that you need to remember because we promise that your experience in finding and watching live Sports streams will always remain our absolute top priority.

We crawl the web to find the best live streams and we also list streams submitted by webmasters. Users can find many streams for each event and choose the one they like best and webmasters can get viewers to watch their streams. So we are sure that Redstream offer you the best live Sports streaming index to watch live streams online for free.

Streamers and webmasters & Our dear visitors

  • - Streamers and Webmasters - Submit your own streams to Redstream index.
  • - Our dear visitors - Please read about our promise to you.

Redstream - No nonsense free live sports streaming - Coded with ♥ - Press CTRL+D now to add us to your favorites.

Sonntag, Oktober 24 live Sports streaming on Redstream

Event_Time_st Sportaten Turnier Match Streams
24 Oct 06:00 Football

Consadole Sapporo - Fukuoka

J League
24 Oct 06:00 Football

Urawa - Kashiwa

J League
24 Oct 06:00 Football

Kyoto - Renofa

J2 League
24 Oct 06:00 Football

Machida Zelvia - Tochigi

J2 League
24 Oct 06:00 Football

Mito Hollyhock - Fagiano Okayama

J2 League
24 Oct 06:00 Football

Tokyo Verdy - JEF United

J2 League
24 Oct 06:00 Basketball

KoGas - Seoul Thunders

KBL / Men
24 Oct 06:00 Baseball

Doosan Bears - LG Twins

KBO League
24 Oct 06:00 Baseball

KT Wiz - Kiwoom Heroes

KBO League
24 Oct 06:00 Baseball

Lotte Giants - Hanwa Eagles

KBO League
24 Oct 06:00 Baseball

NC Dinos - Kia Tigers

KBO League
24 Oct 06:00 Baseball

Samsung Lions - SSG Landers

KBO League
24 Oct 06:00 Futsal

IrAero - ZIK

Russia
24 Oct 06:00 Ice Hockey

MGT (Moscow) - Litostar (Moscow)

Russia
24 Oct 06:00 Volleyball

Seoul Woori Card Hansae - Cheonan Hyundai

V-League / Men
24 Oct 06:30 Football

Lions - Brisbane Roar

Cup
24 Oct 07:00 Football

Nagoya - Vissel Kobe

J League
24 Oct 07:00 Football

Urawa - Kashiwa

J League
24 Oct 07:00 Football

Matsumoto Yamaga - Ryukyu

J2 League
24 Oct 07:00 Football

Sagamihara - Zweigen Kanazawa

J2 League
24 Oct 07:00 Futsal

Yamal - Glazov

Russia
24 Oct 07:00 Rugby Sevens

Russian Championship

Russia
24 Oct 07:00 Winter Sport

World Cup, Beijing

Short track
24 Oct 07:15 Cricket

Perth (W) - Sydney Thunder (W)

Women
24 Oct 07:30 Cycling

Absa Cape Epic

Mountain Biking
24 Oct 07:40 Racing

Grand Prix Emilia-Romagna

Moto GP
24 Oct 07:45 Football

TulSU (Tula) - PGNIU (Perm)

NSFL
24 Oct 07:45 Ice Hockey

Domax (Moscow) - Philharmonic (Moscow)

Russia
24 Oct 08:00 Basketball

Sichuan - Beijing

CBA / Men
24 Oct 08:00 Racing

GT Open, Barcelona

GT Open
24 Oct 08:00 Combat Sport

European Open, Malaga

Judo
24 Oct 08:00 Ice Hockey

Admiral - CSKA Moscow

KHL
24 Oct 08:00 Ice Hockey

Amur - Dynamo Mn

KHL
24 Oct 08:00 Rugby Sevens

Women. Russian Championship

Women
24 Oct 08:00 Volleyball

Suwon Hyundai (W) - Incheon Hungkuk (W)

Women
24 Oct 08:00 Tennis

WTA. Cluj-Napoca

WTA
24 Oct 08:20 Gymnastics

World Championship, Kitakyushu

Artistic Gymnastics
24 Oct 08:30 Basketball

Jilin - Ningbo

CBA / Men
24 Oct 08:30 Football

Shanghai Shenhua - Shenzhen

FA Cup / Quarterfinal
24 Oct 08:55 Racing

BRSCC, Caterham

BRSCC
24 Oct 09:00 Winter Sport

World Cup, Soelden

Alpine Skiing / Men
24 Oct 09:00 Football

Kawasaki - Shimizu

J League
24 Oct 09:00 Football

Urawa - Kashiwa

J League
24 Oct 09:00 Baseball

Doosan Bears - LG Twins

KBO League
24 Oct 09:00 Futsal

Tyumen-D - Ukhta-D

Russia
24 Oct 09:00 Ice Hockey

Stalnye Lisy - Kuznezkie Medvedi

Russia
24 Oct 09:00 Rugby League

Championship of Russia among juniors under 19

Russia
24 Oct 09:00 Handball

Salaspils - Skriveri

Virsliga / Men
24 Oct 09:00 Basketball

Khimik-2 - Prykarpattia-Hoverla

Vysha Liga
24 Oct 09:00 Floorball

Nemsova (W) - Sabinov (W)

Women
24 Oct 09:00 Volleyball

Galichanka (W) - Volyn (W)

Women
24 Oct 09:00 Volleyball

Poltavchanka (W) - Prometey (W)

Women
24 Oct 09:00 Padel Tennis

Cordoba Open

WPT
24 Oct 09:05 Racing

Le Mans Cup, Portimao

Le Mans Cup
24 Oct 09:10 Tennis

ATP Tour, Saint Petersburg

ATP
24 Oct 09:10 Tennis

Federico Coria - Radu Albot

ATP
24 Oct 09:10 Tennis

Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy

ATP
24 Oct 09:15 Football

Unicov - Hlucin

3
24 Oct 09:15 Football

Znojmo - Slovacko II

3
24 Oct 09:25 Curling

Latvian International Challenger

WCT
24 Oct 09:30 Football

Kapfenberg - Sankt Poelten

2
24 Oct 09:30 Football

Petrzalka - Komarno

2
24 Oct 09:30 Football

Zlin II - Hanacka

3
24 Oct 09:30 Ice Hockey

A-Line (Moscow) - Veterans STI (Moscow)

Russia
24 Oct 09:35 Basketball

Magnolia Hotshots - TNT Tropang Giga

Cup / Final
24 Oct 09:40 Tennis

Alexey Vatutin - Pavel Nejedly

ATP Challenger
24 Oct 09:40 Tennis

ATP Challanger, Brest

ATP Challenger
24 Oct 09:40 Tennis

Matteo Martineau - Kenny De Schepper

ATP Challenger
24 Oct 09:40 Tennis

WTA Tour, Courmayeur

WTA
24 Oct 10:00 Football

Rohoznik - Namestovo

2
24 Oct 10:00 Tennis

Marco Cecchinato - Carlos Taberner

ATP Challenger
24 Oct 10:00 Baseball

Senart - Rouen

Division 1
24 Oct 10:00 Basketball

Jeonju Egis - Ulsan Phoebus

KBL / Men
24 Oct 10:00 Basketball

Seoul Knights - Wonju Promy

KBL / Men
24 Oct 10:00 Racing

Grand Prix Emilia-Romagna

Moto GP / Free practice
24 Oct 10:00 Football

Atyrau - Kyzylzhar

Premier League
24 Oct 10:00 Football

Kairat - Astana

Premier League
24 Oct 10:00 Football

Taraz - Ordabasy

Premier League
24 Oct 10:00 Football

Tobol - Shakhter Karaganda

Premier League
24 Oct 10:00 Football

Turan - Aktobe

Premier League
24 Oct 10:00 Ice Hockey

Belye Medvedi - Sibirskie Snaypery

Russia
24 Oct 10:00 Billiard

German Masters Qualification

Snooker
24 Oct 10:00 Football

Vorskla U19 - Shakhtar Donetsk U19

U-19 Premier League
24 Oct 10:00 Basketball

Mariupol - Dnepr-2

Vysha Liga
24 Oct 10:00 Basketball

Prometey (W) - Chayka-DYUSSH-Berdiansk (W)

Women
24 Oct 10:00 Basketball

Samsung Blueminx (W) - KB Stars (W)

Women
24 Oct 10:00 Field Hockey

Sardinero (W) - Barcelona (W)

Women
24 Oct 10:00 Tennis

Kichenok L./Kostyuk M. - Eikeri U./Perez E.

WTA
24 Oct 10:10 Tennis

ATP Tour, Vienna

ATP
24 Oct 10:10 Tennis

ATP Challenger, Ismaning

ATP Challenger
24 Oct 10:10 Tennis

Filip Cristian Jianu - Evan Furness

ATP Challenger
24 Oct 10:10 Tennis

Philip Florig - Hiroki Moriya

ATP Challenger
24 Oct 10:10 Tennis

Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit

WTA
24 Oct 10:15 Football

DVFU (Vladivostok) - SevGU-2 (Sevastopol)

NSFL
24 Oct 10:30 Tennis

Damir Dzumhur - Egor Gerasimov

ATP
24 Oct 10:30 Tennis

Roman Safiullin - Yoshihito Nishioka

ATP
24 Oct 10:30 Handball

Slavia Praha (W) - Mestrino (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 10:30 Racing

EuroFormula, Barcelona

EuroFormula Open
24 Oct 10:30 Table Tennis

Grand-Quevilly (W) - Reus Ganxets Miro (W

Europe Cup
24 Oct 10:30 Table Tennis

Leka Enea TDM (W) - Vedrinamur (W)

Europe Cup
24 Oct 10:30 Table Tennis

Juncal - Auderghem

Europe Cup / Men
24 Oct 10:30 Table Tennis

Rebel Havlickuv Brod - Fortuna

Europe Cup / Men
24 Oct 10:30 Football

Universitatea Cluj-Napoca - Unirea Dej

Liga 2
24 Oct 10:30 Volleyball

Dnepr - Barkom-Kazhani

Super League / Men
24 Oct 10:30 Basketball

Gomel (W) - Grodno (W)

Women
24 Oct 10:55 Ice Hockey

Metallurg Zhlobin - Gomel

Belarus
24 Oct 11:00 Basketball

Mega Bemax - FMP

24 Oct 11:00 Tennis

Timo Legout - Sadio Doumbia

ATP Challenger
24 Oct 11:00 Tennis

Valentin Royer - Alexander Shevchenko

ATP Challenger
24 Oct 11:00 Futsal

Borisov-900 - Minsk

Belarus
24 Oct 11:00 Basketball

Yalovaspor - Besiktas

BSL / Men
24 Oct 11:00 Badminton

Denmark Open

BWF World Tour
24 Oct 11:00 Table Tennis

Ostrava - Apuania Carrara

Europe Cup / Men
24 Oct 11:00 Table Tennis

Sokah Hoboken - Priego

Europe Cup / Men
24 Oct 11:00 Football

Cerezo Osaka - Yokohama Marinos

J League
24 Oct 11:00 Football

Urawa - Kashiwa

J League
24 Oct 11:00 Combat Sport

World Championships, Veterans

Judo
24 Oct 11:00 Basketball

Napoli - Virtus Bologna

Lega Basket
24 Oct 11:00 Racing

World Championship Motocross

Motocross
24 Oct 11:00 Ice Hockey

Bryansk - Belgorod

Russia
24 Oct 11:00 Ice Hockey

Ladia - Reaktor

Russia
24 Oct 11:00 Ice Hockey

Rostov - Tambov

Russia
24 Oct 11:00 Football

Feirense - Estrela

Segunda Liga
24 Oct 11:00 Basketball

Kryvbas - Dnepr

Super League / Men
24 Oct 11:00 Basketball

Skopje - Kumanovo

Super League / Men
24 Oct 11:00 Football

Dynamo Kiev U19 - Dnipro-1 U19

U-19 Premier League
24 Oct 11:00 Basketball

Lvivska Politechnika - Rivne

Vysha Liga
24 Oct 11:00 Basketball

MZT Skopje (W) - Kriva Palanka (W)

Women
24 Oct 11:00 Floorball

Pruske (W) - Spisska Nova Ves (W)

Women
24 Oct 11:00 Ice Hockey

Tornado (W) - Dinamo-Neva (W)

Women
24 Oct 11:15 Football

Twente - NEC

Eredivisie
24 Oct 11:15 Football

Kramatorsk - Niva Ternopol

First League
24 Oct 11:15 Ice Hockey

Varyag (Moscow) - Metrowagonmash (Moscow)

Russia
24 Oct 11:15 Floorball

Hurikan Bratislava (W) - Tvrdosin (W)

Women
24 Oct 11:30 Football

Altinordu - Umraniyespor

1
24 Oct 11:30 Basketball

Fuenlabrada - Manresa

ACB League / Men
24 Oct 11:30 Basketball

Real Madrid - Gran Canaria

ACB League / Men
24 Oct 11:30 Tennis

Matthias Bachinger - Michael Weindl

ATP Challenger
24 Oct 11:30 Tennis

Ramkumar Ramanathan - Jonas Forejtek

ATP Challenger
24 Oct 11:30 Football

Samtredia - Dinamo Batumi

Erovnuli Liga
24 Oct 11:30 Football

Shukura - Lokomotivi Tb

Erovnuli Liga
24 Oct 11:30 Rugby Union

Brussels Devils - Castilla y Leon

European Super Cup
24 Oct 11:30 Ice Hockey

Sibir - Traktor

KHL
24 Oct 11:30 Football

Atalanta - Udinese

Serie A
24 Oct 11:30 Football

Fatih Karagumruk - Hatayspor

Super League
24 Oct 11:30 Football

Minsk - Slavia-Mozyr

Vysheyshaya Liga
24 Oct 11:30 Basketball

Rivne (W) - Frankivsk (W)

Women
24 Oct 11:30 Volleyball

Orbita (W) - Alanta (W)

Women
24 Oct 11:30 Volleyball

Polesie (W) - Regina (W)

Women
24 Oct 12:00 Basketball

Avtodor - Unics

24 Oct 12:00 Handball

Holon - Besiktas

24 Oct 12:00 Football

Dortmund II - Viktoria Koln

3 Bundesliga
24 Oct 12:00 Tennis

Botic Van de Zandschulp - Marc Polmans

ATP
24 Oct 12:00 Tennis

Evgeny Donskoy - Mikael Ymer

ATP
24 Oct 12:00 Tennis

T.Brkic/N.Cacic - Heliovaara H./Middelkoop M.

ATP
24 Oct 12:00 Football

FK RFS - Liepaja

Cup / Final
24 Oct 12:00 Volleyball

Fenerbahce - Solhan Spor

Efeler Ligi / Men
24 Oct 12:00 Volleyball

Halkbank - Tokat

Efeler Ligi / Men
24 Oct 12:00 Handball

Ferizaj (W) - JuRo Unirek (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 12:00 Golf

Mallorca Open

European Tour
24 Oct 12:00 Football

Anzhi - Kuban Holding

FNL 2
24 Oct 12:00 Ice Hockey

Almaty - Kulager

Kazakhstan
24 Oct 12:00 Ice Hockey

Altay Torpedo - Snezhnye Barsy

Kazakhstan
24 Oct 12:00 Ice Hockey

Barys - Severstal

KHL
24 Oct 12:00 Football

Nice - Lyon

Ligue 1
24 Oct 12:00 Football

Kaspiy - Akzhayik

Premier League
24 Oct 12:00 Football

Rukh Lviv - Minai

Premier League
24 Oct 12:00 Football

Ufa - Rubin

Premier League
24 Oct 12:00 Football

St. Mirren - Rangers

Premiership
24 Oct 12:00 Water Polo

Dinamo Astrakhan - Baltika

Russia
24 Oct 12:00 Football

Nyva Vinnytsia - Levyy Bereg

Second League
24 Oct 12:00 Field Hockey

Tenis - Egara

Spain
24 Oct 12:00 Football

Sogdiana Jizzakh - Pakhtakor

Super League
24 Oct 12:00 Basketball

Khimik - Prometey

Super League / Men
24 Oct 12:00 Football

Akropolis IF - Landskrona

Superettan
24 Oct 12:00 Ice Hockey

AIK - Kristianstads

Sweden
24 Oct 12:00 Basketball

Final Spor - Manisa

TBL / Men
24 Oct 12:00 Ice Hockey

Kramatorsk - Mariupol

Ukraine
24 Oct 12:00 Basketball

Antalya 07 (W) - Kayseri (W)

Women
24 Oct 12:00 Basketball

BDU-Tsmoki (W) - Dinamo Brest (W)

Women
24 Oct 12:00 Basketball

Tarsus (W) - Antalya Gunesi (W)

Women
24 Oct 12:00 Floorball

Nitra (W) - Kysucke Nove Mesto (W)

Women
24 Oct 12:00 Ice Hockey

KRS Vanke Rays (W) - Biryusa (W)

Women
24 Oct 12:00 Ice Hockey

MSMO 7.62 (W) - SKSO (W)

Women
24 Oct 12:10 Tennis

Dominik Koepfer - Gianluca Mager

ATP
24 Oct 12:10 Tennis

Frances Tiafoe - Lucas Miedler

ATP
24 Oct 12:10 Racing

GT Open, Barcelona

GT Open
24 Oct 12:20 Winter Sport

World Cup, Soelden

Alpine Skiing / Men
24 Oct 12:30 Football

Antwerp - Bruges

1 Division A
24 Oct 12:30 Football

Regensburg - Hanover

2 Bundesliga
24 Oct 12:30 Football

Sandhausen - Werder

2 Bundesliga
24 Oct 12:30 Football

Simulcast

2 Bundesliga
24 Oct 12:30 Football

St. Pauli - Hansa Rostock

2 Bundesliga
24 Oct 12:30 Tennis

Duje Ajdukovic - Louis Dussin

ATP Challenger
24 Oct 12:30 Tennis

Luke Johnson - Zsombor Piros

ATP Challenger
24 Oct 12:30 Football

Dalian Pro - Shanghai Port

FA Cup / Quarterfinal
24 Oct 12:30 Ice Hockey

Salavat Yulaev - Lokomotiv Y

KHL
24 Oct 12:30 Football

Debrecen - Puskas

NB I
24 Oct 12:30 Rugby Union

Strela - Krasnyi Yar

Russia
24 Oct 12:30 Football

TSC - Partizan

Superliga
24 Oct 12:30 Floorball

Chodov (W) - Jicin (W)

Women
24 Oct 12:35 Basketball

Shanghai - Guangdong

CBA / Men
24 Oct 12:40 Racing

4 Hours of Portimao

European Le Mans Series
24 Oct 12:45 Football

Kukesi - Vllaznia

Kategoria Superiore
24 Oct 13:00 Football

Havelse - Braunschweig

3 Bundesliga
24 Oct 13:00 Tennis

W.Koolhof/J.Rojer - N.Mahut/F.Martin

ATP
24 Oct 13:00 Tennis

Julian Lenz - Geoffrey Blancaneaux

ATP Challenger
24 Oct 13:00 Tennis

Mirza Basic - Mischa Zverev

ATP Challenger
24 Oct 13:00 Futsal

Dorojnik - Stolitsa Minsk

Belarus
24 Oct 13:00 Handball

Kiel - Magdeburg

Bundesliga / Men
24 Oct 13:00 Basketball

Zhejiang Lions - Guangzhou

CBA / Men
24 Oct 13:00 Handball

Bucuresti (W) - Buducnost (W)

Champions League
24 Oct 13:00 Volleyball

Arkas Spor - Altekma

Efeler Ligi / Men
24 Oct 13:00 Volleyball

Bursaspor - Spor Toto

Efeler Ligi / Men
24 Oct 13:00 Handball

Skara (W) - Despina (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 13:00 Handball

Zug (W) - Fuchse (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 13:00 Football

Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala

FNL 2
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Krefeld - Mannheim

Germany
24 Oct 13:00 Ice Hockey

RB Munich - Eisbaeren

Germany
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Straubing - Bietigheim-Bissingen

Germany
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Aktobe - Temirtau

Kazakhstan
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny

Kazakhstan
24 Oct 13:00 e-Sports

DWG KIA - MAD Lions

League of Legends / Quarterfinal
24 Oct 13:00 Football

Flora - Kuressaare

Meistriliiga
24 Oct 13:00 American Football

Eidsvoll - Oslo

Norway
24 Oct 13:00 Football

Keshla - Gabala

Premier League
24 Oct 13:00 Football

Sevilla - Levante

Primera Division
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Sarmaty - Sputnik Almetyevsk

Russia
24 Oct 13:00 Football

Amorebieta - Real Sociedad II

Segunda Division
24 Oct 13:00 Football

Mirandes - Almeria

Segunda Division
24 Oct 13:00 Football

Pisa - Pordenone

Serie B
24 Oct 13:00 Football

Brondby - Copenhagen

Superliga
24 Oct 13:00 Football

Silkeborg - Odense

Superliga
24 Oct 13:00 Handball

Ulbroka - Ogre/Miandum

Virsliga / Men
24 Oct 13:00 Basketball

Horizont Minsk (W) - Tsmoki-Minsk (W)

Women
24 Oct 13:00 Basketball

Phoenix Constanta (W) - Targoviste (W)

Women
24 Oct 13:00 Basketball

Victoria Grodno (W) - Horizont Minsk 2 (W)

Women
24 Oct 13:00 Ice Hockey

Ledyanyye Krylya (W) - Belyye Medveditsy (W)

Women
24 Oct 13:10 Curling

Latvian International Challenger

WCT
24 Oct 13:15 Ice Hockey

DVTK - Fehervari Titanok

Hungary
24 Oct 13:15 Football

Luzern - Sankt Gallen

Super League
24 Oct 13:30 Tennis

Benjamin Bonzi - Dmitry Popko

ATP
24 Oct 13:30 Tennis

Gilles Simon - Emil Ruusuvuori

ATP
24 Oct 13:30 Tennis

Kevin Anderson - Roberto Carballes Baena

ATP
24 Oct 13:30 Tennis

Norbert Gombos - Alexei Popyrin

ATP
24 Oct 13:30 Basketball

Petkim Spor - Turk Telekom

BSL / Men
24 Oct 13:30 Football

Hartberg - Rapid Wien

Bundesliga
24 Oct 13:30 Football

LASK Linz - Altach

Bundesliga
24 Oct 13:30 Football

Cambuur - Feyenoord

Eredivisie
24 Oct 13:30 Football

Vitesse - Go Ahead Eagles

Eredivisie
24 Oct 13:30 Football

Dila - Samgurali Tskaltubo

Erovnuli Liga
24 Oct 13:30 Football

Uzhgorod - Olimpik Donetsk

First League
24 Oct 13:30 Volleyball

Law Academy - Epitsentr Podoliani

Super League / Men
24 Oct 13:30 Cycling

World Championships

Track Cycling
24 Oct 13:30 Football

Torpedo Zhodino - Rukh Brest

Vysheyshaya Liga
24 Oct 13:45 Volleyball

Jastrzebski Wegiel - Belchatow

PlusLiga
24 Oct 13:45 Basketball

Akhisar - Ted Ankara

TBL / Men
24 Oct 13:55 Racing

Porsche Carrera Cup Deutschland, Hockenheim

Porsche
24 Oct 14:00 Handball

Drammen HK - H71

24 Oct 14:00 Handball

Ramat Hashron - Bevo

24 Oct 14:00 Football

Aalesunds - Sandnes Ulf

1
24 Oct 14:00 Football

Asane - KFUM

1
24 Oct 14:00 Football

Balikesirspor - Bursaspor

1
24 Oct 14:00 Football

Bryne - Raufoss

1
24 Oct 14:00 Football

Dinamo Zagreb - Istra

1
24 Oct 14:00 Football

Grorud - Fredrikstad

1
24 Oct 14:00 Football

Hamarkameratene - Ranheim IL

1
24 Oct 14:00 Football

Stjordals-Blink - Ullensaker/Kisa

1
24 Oct 14:00 Football

Strommen - Sogndal

1
24 Oct 14:00 Football

Elfsborg - Sirius

Allsvenskan
24 Oct 14:00 Football

Hammarby - Ostersunds

Allsvenskan
24 Oct 14:00 Football

Mjallby - Goeteborg

Allsvenskan
24 Oct 14:00 Tennis

Marin Cilic - Aslan Karatsev

ATP
24 Oct 14:00 Tennis

Aleksandr Nedovyesov - Dragos Madaras

ATP Challenger
24 Oct 14:00 Tennis

Aziz Dougaz - Fabien Reboul

ATP Challenger
24 Oct 14:00 Basketball

Skyliners - Bayern

Bundesliga
24 Oct 14:00 Basketball

ALBA Berlin - Goettingen

Bundesliga / Men
24 Oct 14:00 Basketball

Ludwigsburg - Bonn

Bundesliga / Men
24 Oct 14:00 Volleyball

Netzhoppers - Luneburg

Bundesliga / Men
24 Oct 14:00 Volleyball

Kiziltepe - Ziraat Bankasi

Efeler Ligi / Men
24 Oct 14:00 Volleyball

Sorgun - Galatasaray

Efeler Ligi / Men
24 Oct 14:00 Handball

Izmir BSB (W) - Pylaias (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 14:00 Handball

Vestmannaeyjar (W) - PAOK (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 14:00 Handball

Kuban (W) - Sola (W)

EHF European League / Qualification
24 Oct 14:00 Football

Zaglebie Lubin - Cracovie

Ekstraklasa
24 Oct 14:00 Combat Sport

World Championships, Veterans

Judo
24 Oct 14:00 Ice Hockey

Jokerit - Dynamo Riga

KHL
24 Oct 14:00 Football

Lens - Metz

Ligue 1
24 Oct 14:00 Football

Lorient - Bordeaux

Ligue 1
24 Oct 14:00 Football

Reims - Troyes

Ligue 1
24 Oct 14:00 Football

Rennes - Strasbourg

Ligue 1
24 Oct 14:00 Football

Simulcast

Ligue 1
24 Oct 14:00 Football

Brentford - Leicester City

Premier League
24 Oct 14:00 Football

Kaisar - Zhetysu

Premier League
24 Oct 14:00 Football

West Ham - Tottenham

Premier League
24 Oct 14:00 Football

Tabor Sezana - Maribor

PrvaLiga
24 Oct 14:00 Football

Nacional - Mafra

Segunda Liga
24 Oct 14:00 Football

Fiorentina - Cagliari

Serie A
24 Oct 14:00 Football

Verona - Lazio

Serie A
24 Oct 14:00 Football

Antalyaspor - Istanbul BB

Super League
24 Oct 14:00 Football

Aris - Panaitolikos

Super League
24 Oct 14:00 Football

Sivasspor - Adana Demirspor

Super League
24 Oct 14:00 Football

Volos - AEK

Super League
24 Oct 14:00 Basketball

Odessa - Zaporozhye

Super League / Men
24 Oct 14:00 Football

Slovan Bratislava - Liptovski Mikulas

Super Liga
24 Oct 14:00 Football

Brage - Sundsvall

Superettan
24 Oct 14:00 Handball

MSG/LAT - Vainode

Virsliga / Men
24 Oct 14:00 Basketball

Dynamo Kursk (W) - Nadezhda (W)

Women
24 Oct 14:00 Basketball

MBA Moscow (W) - NIKA (W)

Women
24 Oct 14:00 Volleyball

Marsala (W) - Ravenna (W)

Women
24 Oct 14:15 Football

Deportivo Maldonado - Torque

Primera Division
24 Oct 14:30 Tennis

Johannes Haerteis - Tristan Lamasine

ATP Challenger
24 Oct 14:30 Tennis

Nicola Kuhn - Otto Virtanen

ATP Challenger
24 Oct 14:30 Football

Cologne - Leverkusen

Bundesliga
24 Oct 14:30 Racing

EuroFormula, Barcelona

EuroFormula Open
24 Oct 14:30 Football

Akhmat - Ural

Premier League
24 Oct 14:30 Football

Chippa Utd - Swallows

PSL
24 Oct 14:30 Football

Etar - Septemvri Sofia

Second PFL
24 Oct 14:30 Basketball

Nesibe Aydin (W) - Elazig (W)

Women
24 Oct 14:45 Futsal

Ukraine (W) - Finland (W)

European Championship
24 Oct 14:45 Football

Honved - Mezokovesd

NB I
24 Oct 14:45 Ice Hockey

Lausanne - Biel

Switzerland
24 Oct 15:00 Handball

Alingsas - Donbass

24 Oct 15:00 Football

Anderlecht - Beerschot

1 Division A
24 Oct 15:00 Football

Westerlo - Excelsior Virton

1 Division B
24 Oct 15:00 Basketball

SA Brno - Turi Svitavy

1 Liga / Men
24 Oct 15:00 Football

Dainava - Dziugas

A Lyga
24 Oct 15:00 Tennis

Erler A./Miedler L. - Gille S./Koepfer D.

ATP
24 Oct 15:00 Futsal

Lida - First Region

Belarus
24 Oct 15:00 Handball

Flensburg Handewitt - Stuttgart

Bundesliga / Men
24 Oct 15:00 Handball

Fuechse Berlin - N-Luebbecke

Bundesliga / Men
24 Oct 15:00 Handball

Minden - Lemgo

Bundesliga / Men
24 Oct 15:00 Handball

Wetzlar - Rhein-Neckar

Bundesliga / Men
24 Oct 15:00 Handball

Odense (W) - Krim (W)

Champions League
24 Oct 15:00 Handball

Savehof (W) - Kastamonu (W)

Champions League
24 Oct 15:00 Handball

Alavarium (W) - Quintus (W)

EHF Challenge Cup / 1/32 final
24 Oct 15:00 Handball

H-65 Hoor (W) - Radnicki (W)

EHF European League / Qualification
24 Oct 15:00 Handball

Paris 92 (W) - Bera Bera (W)

EHF European League / Qualification
24 Oct 15:00 Rugby Union

Saracens - Wasps

England
24 Oct 15:00 Winter Sport

Cup of Russia

Figure Skating
24 Oct 15:00 Football

Ceske Budejovice - Slavia Praha

First League
24 Oct 15:00 Football

Hradec Kralove - Teplice

First League
24 Oct 15:00 Football

Viktoria Plzen - Jablonec

First League
24 Oct 15:00 Rugby League

Scotland - Jamaica

Friendly Match
24 Oct 15:00 Combat Sport

European Open, Malaga

Judo
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Spartak M - Kunlun

KHL
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Torpedo NN - Neftekhimik

KHL
24 Oct 15:00 Football

Dynamo Kiev - Dnepr-1

Premier League
24 Oct 15:00 Basketball

Lowen - Bayern II

ProB
24 Oct 15:00 Basketball

Munster - Sandersdorf

ProB
24 Oct 15:00 Futsal

Ukhta - MFC Torpedo

Russia
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Buran Voronezh - AKM

Russia
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Dynamo St Pburg - Molot-Prikamye

Russia
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Khimik Vs - Toros

Russia
24 Oct 15:00 Ice Hockey

Ryazan - Izhstal

Russia
24 Oct 15:00 Ice Hockey

SKA-Neva - Neftyanik

Russia